Головна

Перелік шкіл

Як це працює

Ми, небайдужі батьки, беремо ініціативу в свої руки. Адже чекати, доки система зміниться в потрібному нам напрямку, безнадійно. Система в цьому не зацікавлена. Наше завдання – домогтися «знизу» тих змін, яких «згори» дочекатися не випадає.

Дуже важливо зосередитися не на персоналіях, а на підході. Адже самі по собі кадрові зміни нічого не дадуть. Міняти шкарпетки треба брудні на чисті, а не з ноги на ногу. :) І бажано при цьому ще ноги помити. :)))))))))))))))))
Ми повертаємо роботу шкіл у правове поле. І замість незаконних структур (батьківські комітети), які там працюють, організовуємо свої, легітимні, органи самоврядування – батьківські ради.

Наша організація розробила низку програм, покликаних поліпшити як умови, в яких ростуть наші діти, так і загалом  добробут громадян, підвищити ефективність державних заходіву сфері освіти, охорони здоров’я тощо.

Ми активно залучаємо адміністрацію до співпраці і готові поділитись досвідом з усіма, кому це потрібно. 
Ставши нашими членами,ви обираєте, як саме хочете долучитися до діяльності ГО ОПЛ. Ви можете ввійти в батьківську раду школи, взяти участь в організації або проведенні майстер-класів або навіть висунути якусь свою власну ініціативу і втілювати її, заручившись підтримкою нашої організації. Ви творите зміни своїми руками!